25 Mayıs 2015 Pazartesi

Temel , Yenileme Silahlı-Silahsız-Silah Eğitimi kurs kayıtlarımız devam etmektedir. Ayrıntılı bilgi için : 489 34 84 - 541 218 52 18
 

yargan hakkında

Firma tanımımız

YARGAN Özel Güvenlik & Eğitim Kurumu, sektördeki ihtiyaçları ve artan talebi göz önüne alarak kurulmuştur. Şu anda sadece eğitim kurumu olarak faaliyet gösteren;  YARGAN vizyon ve misyonu içinde yer alan Güvenlik Sektöründeki eksikliği söz konusu olan ileri teknolojilerin ülkemizde de kullanılmaya başlamasında öncülük yapacaktır.

Kurucusu E. 1. Sınıf Emniyet Müdürü Selahattin GÜLTEPE'dir. Selahattin GÜLTEPE, YARGAN'daki kurucu ve yöneticiliğinin yanı sıra,  Özel Güvenlik Hizmetleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı,  Özel Güvenlik Dernekleri Fedarasyonu Yönetim Kurulu Başkanı,  TOBB Özel Güvenlik Sektör Meclisi Üyelik görevlerini de sürdürmektedir.

Kurucularımız

Selahattin GÜLTEPE

1960 Yılında Polis kolejine girdi ve 1963 yılında polis akademisine başladı akademinin yanı sıra Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi. Uzun yıllar Emniyet Genel Müdürlüğünde özellikle Interpol Dairesi'nde çalıştı.

Çeşitli vesilelerle Uluslararası Platformlarda Türkiye'yi temsil etti ve operasyonlara katıldı. Şark görevini Kars ve Ardahan'da yaptı .

1989'da İzmir'e atandı. Buca, Konak, Çeşme Emniyet Genel Müdürlükleri'nin yanı sıra Yabancılar Şube Müdürlüğü ve Interpol şube Müdürlüğü yaptı. 2004 yılının başında kendi isteğiyle 1.sınıf Emniyet Genel Müdürü olarak emekli oldu. 2005 yılında Yargan Özel Güvenlik Ltd. Şti. ve Eğitim kurumu ile sektöre dahil oldu. Aynı yıl İzmir ve Ege Bölgesi'ndeki şirketlerin katılımıyla Özel Güvenlik Hizmetleri Derneği'ni kurdu. 2006 yılında Türkiye'de kurulu bulunan Özel Güvenlik Derneklerini bir araya getirerek Özel Güvenlik Dernekleri Fedarasyonu'nu kuruluşunda, kurucu olarak yer almıştır.

- E. 1. Sınıf Emniyet Müdürü
- Özel Güvenlik Hizmetleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı
- Özel Güvenlik Dernekleri Fedarasyonu Yönetim Kurulu Başkanı
- TOBB Özel Güvenlik Sektör Meclisi Üyesi

Evli ve 3 çocuk babası Selahattin GÜLTEPE çok iyi derecede Fransızca bilmekte ve Haki maslahıyla aşk şiirleri yazmaktadır.


Online kayıt için alt kısmdaki linki tıkladığınızda açılan sayfaya adınızı, soyadınızı ve telefon numaranızı yazıp göndermeniz yeterlidir. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler
- 6 Fotoğraf
- 3 Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
- 1 Diploma Fotokopisi


Özel Güvenlik Temel Eğitim sınav sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz
Eğitim ve sınav takvimine buradan ulaşabilirsiniz
Geçmiş Dönemlerin Özel Güvenlik Sınav Soruları
Emniyet Genel Müdürlüğü web sitesi
Kimlik Kartı Soruşturma Sonucu
Özel Güvenlik Çalışma İzin Belgesi (Kimliği) için İstenen Belgeler
Özel Güvenlik Yaka Kartı Yenileme İçin Gerekli Belgeler
Silahsız Kimlik Kartını Silahlı Kimlik Kartına Çevirme Belgeleri
Sınavların Yapılacağı Okulların Adresleri

Adres: 9 Eylül Meydanı, Meydan Han No:13 K:4/401 Basmane, İzmir
Telefon: (0232) 489 34 84
Cep Tel: (0541) 218 52 18
Faks: (0232) 489 34 92
E-posta: info@yarganguvenlik.com

 

özel güvenlik eğitimi izmir, güvenlik kursu, güvenlik eğitimi, güvenlik görevlisi eğitimi izmir

web tasarım izmir